Ваши покупки

товаров: (Изменить)

на сумму: грн

Online каталог изделий ювелирной компании Акимов Online каталог изделий художественной мастерской Анастасия
Поиск
Расширенный поиск

Свята великомучениця Анастасія


Артикул: 07.003195

Збiльшити
Статус: Есть на складе
1'740,00 грн

Купить быстро

Матеріал: срібло 925, позолота 999
Середня вага: 6,5 г
Розмір: 19,5мм
Техніка виготовлення: лиття, позолота, чорніння, ручна робота.

 

Молитва: «Свята угодниця Божа, молися Богу про мене»

      

     Свята великомучениця Анастасія (+ близько 304) постраждала під час правління римського імператора Діоклетіана (284-305). Народилась у Римі. Батько був язичником, мати – таємною християнкою, яка довірила виховання маленької дівчинки святому Хрисогону. Після смерті матері батько проти її волі видав Анастасію заміж за язичника. Щоб не порушити обітницю дівоцтва та уникнути подружнього ложа, Анастасія постійно посилалася на свою невиліковну хворобу та зберігала чистоту.
В той час у темницях Риму знаходилось багато ув’язнених християн. Анастасія таємно відвідувала в’язнів. Чоловік, дізнавшись про це, жорстоко побив її та закрив у кімнаті під вартою. Після смерті батька Анастасії він почав розпоряджатися її спадком. Проте вийшло так, що невдовзі чоловік загинув при корабельній аварії.
Анастасія знову почала відвідувати християн, які томилися у темницях, а отриманий спадок вона витрачала на одяг, їжу та ліки для хворих. За це її стали називати Узорозрішительницею, через те, що вона полегшувала страждання в’язнів-християн.
Імператор довідався, що Анастасія – християнка, і за його наказом її взяли під варту та після тривалих тортур стратили на повільному вогні.
Тіло святої залишилось неушкодженим і поховала його благочестива християнка Аполлінарія. Після закінчення гонінь вона побудувала над могилою святої великомучениці Анастасії церкву.