Ваши покупки

товаров: 184 (Изменить)

на сумму: 464'397,50 грн

Online каталог изделий ювелирной компании Акимов Online каталог изделий художественной мастерской Анастасия
Поиск
Расширенный поиск

Православні символи

      Найкращі ювеліри завжди вважали за честь працювати для Православної Церкви. Натільні хрести, мощовики, охоронні образки-медальйони, охоронні кільця, браслети ти ланцюжки із охоронними молитвами виготовляються згідно канонів та традицій мистецтва Православної Церкви. У деяких із них осмислюються стародавні художні форми, інші являються абсолютно новими витворами ювелірного мистецтва. Кожна ріж має свою задумку, богословську концепцію, втілену у художніх формах та образах. Чітке дотримання церковних канонів поєднане із передовими технологіями. Це традиційні вироби для сучасної людини.
Православні індивідуальні святині, представлені на нашому сайті, можна завжди впізнати по тонким срібним рельєфам мініатюрних ікон у золотому орнаментальному обрамлені та неперевершеній витонченості виконання. Ці колекції неодноразово були нагороджені першими призами за якість на міжнародних ювелірних виставках та були визнані кращими на п’яти континентах. Ортодоксальність у всьому, що виготовляється для Православної Церкви – один із головних принципів майстрів, які створюють православні вироби. Тому всі художники працюють у тісному співробітництві із богословами та по благословенню ієрархів Православної Церкви.


Друзі!


     Просимо звернути вашу увагу на те, що зараз на православному ювелірному ринку з’явилось багато виробів за заниженими цінами.
Будь ласка, будьте уважними при їх купівлі; подібні вироби можуть виявитися неякісними та такими, що не відповідають канонам Церкви.
З метою економії несумлінні виробники можуть використовувати для натільних виробів низькопробне срібло, яке містить невідомі примішки, що негативно впливають на шкіру та здоров’я в цілому.
Зображення святих можуть бути виготовлені із канонічними порушеннями, помилки можуть бути допущені як в написаннях, так і в текстах молитов.
Окрім того, непомітна на перший погляд недбалість та неохайність виконання, в подальшому може стати причиною вашого засмучення, і, навіть, роздратованості, так як ви почнете помічати її постійно.
Обираючи виріб, не керуйтеся лише його ціною, і тоді він стане для вас джерелом духовної радості на довгі роки.

Бажаємо Вам Божої помочі та благословення у всіх благих починаннях!